Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Nem viszik a ruhákat

Sziasztok! Mi testvérpárként áruljuk a ruháinkat. Sokan meg is nézik, de vajon mi lehet az oka, hogy nem szívezi senki, nem kérdeznek? Nem vásárol tőlünk senki, talán mert nincs vélemény? Vagy túlárazottnak tartják? Próbáljuk arányosan árazni a ruhákat, de mégcsak alkudni se jönnek. 🥺
26 napja, 05:07
Sziasztok! Szerintem ne csüggedjetek emiatt. Pár éve valóban kihaltabb az oldal és sokan tényleg csak nézelődnek itt de nem jelentkeznek. Türelmesnek kell lenni, akadnak még emberek. Hogy még nincs visszajelzésetek emiatt tényleg lehetnek bizalmatlanabbak. De szerintem nincsenek túlárazva a ruháitok, az más kategóriában kezdődik. Az oldalon sokan ezzel küzdenek hogy akármilyen olcsón hirdetnek, akármennyire leviszik az árat úgysem viszik a dolgokat (mondhatnánk hogy nehéz helyzetben vagyunk, az emberek nem annyira vásárolnak de a koppintott "túlárazott" dolgok meg hipphopp elkelnek) személyes tapasztalat meg hogy én is jeleztem hogy alkudhatnak is, az a fő hogy hely szabaduljon fel de nem teszik (valószínűleg sokszor a profil leírást sem nézik rendesen), ha meg én viszem le nagyon valaminek az árát az meg "biztosan annyira hibás vagy rossz" haha avagy olyan is megesett régen hogy szívecskéztek egy ruhát, helybeli volt, írtam neki hogy ha érdekli oda adom ajándékba és úgy sem kellett.. 😅 Szóval sokan vagyunk tanácstalanok.. . Vannak akik inkább átpártoltak más oldalakra, de hírből azokon sem sokkal jobb a helyzet ja és persze mindent ellepnek a spam-ek a kamu üzeneteikkel. Kitartást lányok😂✊
25 napja, 19:30
Sziasztok lányok! 🤗 Üdv köztünk! 🤗 Milyen helyes, hogy tesókként vagytok jelen itt az oldalon. Mindenekelőtt kívánok sok sikert és még több vásárlót nektek! Az előttem szólóval több ponton egyetértek. Az elmúlt 2-3 évben fokozatosan csendesült el az oldal, külföldi scammerek miatt, akik naponta több álprofilt gyártva próbáltak pénzt kicsalni a vásárlóktól. Sokan emiatt váltottak más platformokra, irónia, hogy az egyikre tavaly ugyanúgy begyűrűzött ez a "trend".. Visszatérve az itteni eladási esélyekre. Több mint fél év után tőlem két hete vásároltak egy ruhát, és volt egy érdeklődő, aki csak egy termékem miatt regisztrált az oldalra. (Nm reménytelen, ne adjátok fel! 😉 Érdemes rendszeresen, min. heti egyszer belépni az oldalra, és ne szegje a kedveteket semmi, ha még lapul a szekrényetekben eladó holmi, töltsétek fel.
25 napja, 20:43
Sziasztok! Iszonyat megemelkedtek a feladási költségek! Valaki tud ennél olcsóbbat? ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/eff4dfc27cdf23e94cf6d6254bfc8a86.jpg)
25 napja, 11:52
> Edina000: > Sziasztok! Iszonyat megemelkedtek a feladási költségek! Valaki tud ennél olcsóbbat? > ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/eff4dfc27cdf23e94cf6d6254bfc8a86.jpg) Packetához van kód, május 15-ig érvényes, ezzel 999Ft lesz az ár. PAKCIO24
25 napja, 18:32
Köszi!
20 napja, 08:18